Skocz do zawartości

Fubister

Administrator
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Fubister w dniu 9 Październik 2018

Użytkownicy przyznają Fubister punkty reputacji!

Reputacja

9 Neutral

2 obserwujących

O Fubister

 • Urodziny 04/16/1990

Personal Information

 • Nazwa postaci
  Vito Fibonacci

Ostatnie wizyty

548 wyświetleń profilu
 1. Moduł Town Square na Steam!

  Już prawie jesteśmy na mecie. Moduł Town Square został opublikowany na stronie Steam. Teraz pozostaje jedynie czekać, aż Valve zatwierdzi projekt, niebawem pojawi się też oficjalna data premiery modułu (przed końcem listopada). Dodamy link do strony steam w tym temacie jak tylko się pojawi. Póki co zapraszamy do obejrzenia oficjalnego zwiastuna gry. //Edit Link do strony steam z grą: https://store.steampowered.com/app/792990/Identity/
 2. Identity moduł Town Square zostanie wydany na steamie przed końcem października, po publikacji strony na steamie nadejdzie czas weryfikacji gry, który może potrwać do kilku tygodniu (zazwyczaj nie dłużej niż 10 dni), a na koniec otrzymamy dostęp do obiecanych rzeczy w samej grze takich jak Tworzenie postaci Poznawanie innych graczy Urządzanie domów I wiele więcej Dobra wiadomość to taka, że nie będzie już żadnych poślizgów, zaraz po publikacji modułu na platformie steam będzie podana data premiery i ta nie ulegnie już zmianie. Zaraz po premierze, programiści biorą się ostro do pracy za kolejny moduł jakim będzie SWAT, pocieszającym jest fakt, że publikacja tego zajmie tylko małą część czasu ogólnego jaki zajął pierwszy moduł, ponieważ w nim kryje się już cały silnik i pełna podstawa pod każdy nowy element, innymi słowy kolejnych modułów możemy spodziewać się dość szybko. Osobom, które chcą jeszcze bardziej zgłębić dev blog zapraszam do oryginalnego wpisu tutaj.
 3. Klucze steam do Town Square

  Dyrektor generalny Asylum Entertainment Inc. niedawno ogłosił że w przyszłym tygodniu zaczął rozdawać klucze do modułu Town Square. Po użyciu klucza gra zostanie dodana do naszej biblioteki, ale nie będziemy jeszcze mogli jej zainstalować. Pozwoli nam to za to przygotować się do jej pobrania kiedy Identity Town Square zostanie opublikowane. Przypominamy żeby otrzymać klucz i dostęp do modułu Town Square w Identity musimy posiadać przynajmniej pakiet fundatora. // Aktualizacja Klucze są już dostępne. Wystarczy zlinkować swój steam w profilu na stronie Identity. Otrzymany klucz należy wprowadzić na steam. Teraz wystarczy czekać aż moduł zostanie opublikowany wtedy powinien automatycznie pojawić się w naszej bibliotece. // Aktualizacja 2 Uwaga! Po dodaniu klucza do biblioteki stracimy możliwość odzyskania pieniędzy, które zainwestowaliśmy w grę.
 4. Rymowanki Pana Kaszanki

  kastracja
 5. Regulamin serwera

  Poniższy dokument został napisany w celu zapewnienia najwyższej jakości rozgrywki. Postaramy się w nim wytłumaczyć i miarę możliwości opisać wszystkie zasady panujące na naszym serwerze. Jakiekolwiek nieścisłości, które nie zostały tutaj wymienione będą podlegać indywidualnej ocenie administratora. Temat będzie aktualizowany, a wszystkie zmiany będą odpowiednio wypunktowane. Nieznajomość tego regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Sekcja 1 - Ogólne §1 Aby kwalifikować się do otrzymania paszportu IDP i tym samym dostępu do naszego serwera, należy: Posiadać nieograniczony dostęp do pełnej legalnej kopii gry Identity. Posiadać sprawny mikrofon. Mieć ukończone przynajmniej 15 lat i posiadać zdolność przeczytania i w pełni zrozumienia całego regulaminu. Wypełnić aplikację na white-listę dostępną tutaj. §2 Na stronie rządowej dopuszczalne jest porozumiewanie się OOC w odpowiednich do tego sekcjach, cała reszta wymaga od nas pozostania IC. §3 Kategoryczny zakaz pisania/mówienia treści rasistowskich, pornograficznych, faszystowskich, komunistycznych, obrażających religię, poglądy oraz wierzenia. §4 Brak szacunku i obraza Administracji, reszty osób zarządzających oraz użytkowników będzie skutkował surową karą. §5 Na serwerze jak i na stronie rządowej dopuszcza się rozmawianie/pisanie jedynie w języku Polskim. §6 Zaleca się nagrywanie swojej rozgrywki w celu szybszego i łatwiejszego wyjaśnienia jakichkolwiek nieścisłości. Sekcja 2 - Rozgrywka §1 Jakiekolwiek formy glichowania, bugowania, duplikowania i cheatwania będą skutkowały tymczasowym lub pełnym odebraniu paszportu IDP. §2 Na serwerze zabroniony jest: Meta-Gaming Asset-Gaming Combat-Log RDM VDM §3 Gracz po otrzymaniu śmiertelnych obrażeń ma zakaz powrotu na miejsce akcji jeśli ta nadal trwa, dodatkowo nie pamięta zdarzeń oraz okoliczności, które doprowadziły do jego sytuacji. §4 Działania i zachowania graczy: Przeszkadzanie/Baitowanie innych graczy bez wyraźnego celu jest traktowane jako trolling i tym samym jest zabronione. Każde nasze działanie musi mieć zasadniczy powód. Podczas pobytu na serwerze musimy zawsze pozostać w swojej roli i ją odgrywać bez względu na sytuację. Należy bezwarunkowo szanować swoje życie i podbramkowej sytuacji zagrożenia życia wykonywać wszystkie polecenia oprawców. Nie rób rzeczy, które IRL byłyby w danej chwili niewykonalne. Po usłyszeniu strzałów lub zobaczeniu sytuacji, w ramach Sekcji 2 paragraf 4 podpunkt 4, należy oddalić się w bezpieczne miejsce. §5 Zabrania się używania programów trzeci do zmieniania naszego głosu. §6 Gracze noszący maski lub inny ubiór maskujący nie mogą zostać rozpoznani po głosie. §7 Nadmierne i przesadne działania kryminalna bez wyraźnego powodu są zabronione. §8 Bycie AFK przez więcej niż 15 minut jest zabronione. Temat będzie stopniowo rozwijany i uzupełniany. Będzie kompletny wraz z udostępnieniem serwerów prywatnych.
 6. Dev blog #18 - Uczta dla oczu

  Wydanie modułu Town Square zbliża się wielkimi krokami więc jest to dobry czas, aby zacząć pokazywać coraz więcej elementów gry. Rozgrywka w Identity jest bardzo unikalna, żadna inna gra nie osiągnęła tego co Asylum Entertainment, Inc. postanowiło stworzyć i żadna też nie będzie tak wciągać. W zeszłym tygodniu pojawił się krótki stream, który uchylił rąbka tajemnicy. Plan był, aby pokazać około 10 minut rozgrywki, jednak wyszedł z tego 30 minutowy materiał z czego aż połowę czasu pochłonęło tworzenie postaci. Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział, zachęcamy do obejrzenia materiału poniżej. W nadchodzącym streamie deweloperzy obiecali pogłębić samą rozgrywkę, oraz pokazać nam Town Square w nocy, który robi wrażenie. Na koniec kilka najświeższych screenshotów z gry. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego dev-bloga tutaj.
 7. Zło jest złem, mniejsze czy większe... Nie ma różnicy. Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem, a złem wolę nie wybierać wcale.

   

 8. 1. Czym są moduły? Modułami nazywamy pocięte segmenty gry, zanim ujrzymy jej pełną odsłonę czy chociażby bete, pierw będą wypuszczone moduły kolejno: Town Square, S.W.A.T oraz Racing. 2. Kiedy możemy spodziewać się bety? Data nie jest jeszcze znana, ale możemy przypuszczać, że będzie to przełom 2018/2019. 3. Kiedy zostanie wypuszczony pierwszy moduł? Town Square był zapowiedziany na pierwszy kwartał 2017. Data następnie została przesunięte na 21 Marzec 2018 kolejno na kwiecień, a na chwile obecną nie mamy żadnego potwierdzenia. 4. Ile graczy pomieści 1 serwer? Pojedyńczy serwer powinien pomieścić około nawet +400 graczy. 5. Jaki jest rozmiar mapy? Mapa będzie wielkości 200 km2 6. Czy gra będzie dostępna na konsolach? Identity będzie na wyłączność dla PC. Deweloperzy natomiast nie wykluczają portu na konsole po oficjalnym wydaniu gry. 7. Czy gra będzie wspierać VR? W planach jest wsparcie dla VR. 8. Czy po mapie będzie poruszać się sztuczna inteligencja? Nie, chociaż NPC'ty będą tymczasowo wypełniać pewne role zanim gracze ich wymienią. 9. Będzie możliwość latania np. helikopter lub samolot? Nie, ale szybowiec został kiedyś wspomniany przez programistów. 10. Czy granie na serwerach będzie wymagało subskrypcji? Nie. Kiedy kupimy swój paszport otrzymamy nielimitowany dostęp do gry. 11. Czy gra przewiduje mikro płatności? Tak, ale wszystkie kosmetyczne bez impaktu na samą rozgrywkę. 12. Jakie będą wymagania sprzętowe? Oficjalnie nie wiadomo, ale jeśli możesz odpalić gry typu GTA 5, Arma 3 czy ARK to nie powinno być problemów. 13. Od jakiego wieku gra będzie dostępna? +18 lat. 14. Jak będą wyglądały płace? Na serwerach oficjalnych będą one maksymalnie zbliżone do tych z prawdziwego życia. 15. Jeżeli zaciągniesz się do policji, to czy możesz grać jedynie jako policjant? Nie. Wszyscy zawsze standardowo zaczynają jako cywil i aby rozpocząć lub kontynuować swoją karierę jako policjant należy udać sie na komisariat do swojej szafki i ubrać odpowiedni strój, aby zakończyć służbę robimy to samo, tylko od tyłu. 16. Jaka jest różnica między karierą, a robotą? Robotą możemy nazwać konkretne zadanie, którego każdy może się podjąć w danym czasie. Kariera natomiast jest to życiowa droga jaką wybierzemy, będziemy się jej poświęcać i kolejno rozwijać. 17. Czy można mieć wiele karier na raz? Nie. Możemy wybrać tylko jedną drogę, której chcemy się poświęcić. Wkrótce rozwiniemy ten wątek i odpowiemy na większą ilość pytań.

IdentityRPG Polska

Pierwsza Polska społeczność Identity

Użyteczne linki

×