Skocz do zawartości
Badboyski

Temat Powitalny

Recommended Posts

Witamy na forum Polskiej społeczności gry Identity RPG :).

Jeśli trafiłeś na nasze forum to znaczy, że również nie możesz się doczekać wyjścia gry, która na zawsze może zmienić rynek gier RPG. Zapraszam do zakładania tematów i wspólnej dyskusji na temat gry :).

Ja to już się zastanawiam ile i dlaczego tak drogo będzie kosztowała? :D Haha, ale jako prawilny polski Janusz interesu liczę, że Administracja Polska nam zapewni zniżki lub konkursy na X kluczy do gry czy coś extra! :)

Ogólnie tak co do gry, to może zrobimy na stronie informacje, które wydawcy wypisują u siebie, ale tu będzie to w wersji polskiej? Zawsze to też będzie przyciągało ludzi. Co więcej, można grupę steam stworzyć :)

Wybaczcie, że piszę post pod postem, ale nie mam opcji edycji swojego postu... :(

Chciałem odnieść się do kosztów, to aby grać już tak po całości to koszt jest 30$ i jest to dostęp już w becie. Można kupić taniej za 15$, ale szczerze, mało wiem co daje ta najtańsza wersja... 

Połączyłem twoje posty :)/Badboyski

Sprawdzimy problem z edycją. 

Co do ewentualnych konkursów/zniżek to dużo leży jednak po stronie Identity. My dołożymy wszelkich starań aby wejść z nimi w jak najciekawszą i najlepszą dla obu stron współpracę. Najważniejsze informacje lub tłumaczenia są w dziale "Aktualności". Grupa steam również istnieje i można znaleźć ją tutaj.

• Lubię to 1